Logo preloader
Logo KTO

dr n. k.f., PT Piotr Deja

fizjoterapeuta

Wykładowca, szkoleniowiec, trener sportowy z klasami mistrzowskimi w tańcu towarzyskim z ponad 16 letnim doświadczeniem dydaktycznym. Współtwórca i Kierownik jednej z największych ówcześnie szkół tańca we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie naukowe rozpoczął na studiach doktoranckich Wydziału Fizjoterapii, gdzie został autorem oraz współautorem prac naukowych oraz wystąpień i wykładów na licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach z zakresu medycyny manualnej, kinesiotapingu i biomechaniki.

W 2014 roku został Master of Chiropractic w Ackermann College. Obecnie międzynarodowy Docent FOI (Funkcjonalnej Osteopatii i Integracji) Instytutu Haren w Niemczech. Wykładowca i szkoleniowiec z zakresu osteopatii i chiropraktyki. Obecnie również Wykładowca na stanowisku Adiunkta dydaktycznego Wydziału Fizjoterapii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Człowiek niezłomny w cyklicznej realizacji projektów rehabilitacyjnych współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Od ponad 12 lat prowadzi własne gabinety we Wrocławiu oraz w Zgorzelcu specjalizujące się w medycynie manualnej, osteopatii, chiropraktyce oraz fizjoterapii. Prywatnie mąż i ojciec dwóch dziewczynek.