Logo preloader
Logo KTO

PT Małgorzata Piwowarczyk

fizjoterapeuta

Pani magister fizjoterapii i instruktor terapii obrzęków, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami limfologicznymi i angiologicznymi. Terapeuta po wrocławskim AWF-ie z wyboru i zamiłowania.

Po ukończeniu studiów pracowała na oddziałach Akademickiego Szpitala Klinicznego, Wojskowego Szpitala Klinicznego oraz w Feldbergklinik Dra Asdonka w Niemczech. Uczestniczka rozlicznych projektów badawczych, konferencji. Autorka wielu publikacjach naukowych.

Małgorzata jest otwarta i konkretna. Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zachwyca w gabinecie, w pracy z pacjentami na oddziałach klinicznych i w praktyce prywatnej. Doświadczeniem zebranym w Polsce i za granicą dzieli się z pełnym zaangażowaniem także podczas prowadzonych szkoleń dla fizjoterapeutów z zakresu Kompleksowej Terapii Obrzęków i onkologii, jak również z lekarzami na kursach angiologicznych i limfologicznych.

Ukończyła szkolenia Kompleksowej Terapii Obrzęków, Celowanej Diagnostyki i Techniki Chiropraktyki, Funkcjonalnej Osteopatii i Integracji, Funkcjonalnej Stabilizacji Kręgosłupa, Terapii Powięziowej w koncepcji FOI, Terapii Orofacjalnej, Techniki Uwalniania Punktów Spustowych, Kinesiology Tapingu. Jest również Instruktorem Nordic Walking.

Zawsze życzliwa i rzetelna. Przekonana, że nie ma pacjenta, któremu nie można pomóc. Jeśli miałaby wolną chwilę najchętniej spędziłaby ją nad morzem, z dobrą kawą i ciekawą książką. Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek.